Zapiš se na Sb-éénka :-*
Hodnocení blogů 
2. Díl komixu Never say never
Stále se hledá nová webmiss 


Červen 2008

the sims 2 vlasy

30. června 2008 v 16:54 | MAJITELKA BLOGU |  vlasy ženy
Vlasy v The sims. Konec nudným základním možnostem.

the sims 2 oblečení 1.

30. června 2008 v 16:43 | Majitelka blogu |  oblečení ženy
Nové oblečení do The Sims. Klik na CČ!

The Sims 2 oblečení

30. června 2008 v 16:22 | Majitelka blogu |  oblečení ženy
Oblečení. Co říct. Klik na celý článek.

Můj blog

30. června 2008 v 11:44 | MAJITELKA BLOGU
http://katklo.blog.cz/ to je můj blog jestli jste zapomněli můj a zaes ho našli a bojíte se že už ho nenajdete tak tady je pa

The sims 2 prázdninová nadílka pokračuje 3 část

30. června 2008 v 10:27 | MAJITELKA BLOGU |  The sims 2 oblečení
Poslední část prázdninové nadílky pro The Sims

Mixíík

30. června 2008 v 10:24 | MAJITELKA BLOGU
Pokračování prázdnnové nadílky...

Oči

29. června 2008 v 18:07 | MAJITELKA BLOGU
Prázdninová nadílka....

,,HURÁ PRÁZDNINY,,

29. června 2008 v 16:35 | MAJITELKA BLOGU
,,HURÁ PRÁZDNINY,, URČITĚ MÁTE HODNĚ PLÁNŮ JAK ZATOČÍTE S 2MĚSÍCI PRÁZDNINPOJEDETE K MOŘI TÁBORÁKY ATD............JESTLI MÁTE THE SIMS2 TAK TO MÁTE ŠTĚSTÍ PROTOŽE BUDE PRÁZDNINOVÁ NADÍLKA DOWNLOADŮ TAK PA A UŽIJTE SI PRÁZDNINY

Proč je hra The Sims tak oblíbená?

13. června 2008 v 20:59 | majitelka blogu
The Sims 2Hra The Sims je jako reálný život. Musíte chodit do práce, starat se o domácnost, dbát o své dítě a tak dále. Můžou se vám přihodit stejné trapasy jako v životě. Můžete se tu rozejít s partnerem nebo vás můžou vyhodit z práce. Stejné osudy, stejné nehody, ale i stejné štěstí…
Prvním a nejhlavnějším plusem hry je skvělý nápad. Druhým plusem je hezká grafika. Třetím plusem je i krátké načítání. Dalšími plusy jsou pexeso při instalování hry, výukové lekce a zkrátka vybavení hry. Hra ale vyniká hlavně v tom, že ji ovládáte jenom vy, máte svobodný prostor a připravujete se na skutečný život. A to u počítačových her není vůbec obvyklé.

O hře The Sims

Hra je přístupná od 7 let. Můžete ji pořídit v dobrých obchodech za cenu kolem 1499 Kč. Hrají ji převážně holky, ale mají ji rádi i kluci. Existují dva díly. Při instalování si člověk musí zvolit jazyk. Takže hra může být česky, ale třeba i anglicky.
The Sims2Při době načítání hry si můžete zahrát pexeso a hledat stejné obrázky. Potom se vám hra spustí. Dostanete se na hlavní nabídku. Vytvoříte si městečko a dáte tam domečky a pozemky. Můžete si spustit výukovou lekci, abyste se naučili hrát. Vyberte si lekci pro začátečníky nebo pro pokročilé, můžete se pustit i do stavění domu. Potom můžete začít naostro.
Prvním krokem je vytvořit si postavy. Vyberte jim věk, barvu pokožky, jméno, vzhled hlavy, vlasy, make-up, oblečení, ale i aspiraci (to, co si přejí dosáhnout) a měsíční znamení.
Druhým krokem je vytvoření domova. Vyberte si nějaký dům s nabídky, pojmenujete ho a umístíte nějak na obrazovku. Můžete si také postavit vlastní dům. Nastěhujte do něj rodinu, koupíte nábytek.
A potom už přijde hra. Začne vaším narozením. Se svými simíky - tak se ve hře jmenují postavičky - můžete chodit ven, starat se o něco nebo o někoho, pracovat, bavit se - prostě cokoli. Musíte však dbát na přání své postavičky, její zdraví, vztahy, životní prostředí a třeba i potřebu jít na WC. Zkrátka musíte dbát o její pohodu. Můžete je také fotit a natáčet na video a psát o nich příběh.
Určitě se vám bude líbit dobrá grafika. Je však jenom na vás, jestli bude mít váš simík šťastný život nebo jestli ho pohltí jen samá smůla. Tato hra nemá s erotikou nic společného - děti ani jejich rodiče se tedy nemají čeho bát.

Datadisky

Když máte nainstalované The Sims a hra se vám líbí, můžete si koupit ještě datadisky. To jsou dodatky ke hře. Jsou určeny hráčům od 12 let a stojí většinou 799 Kč. Například The Sims mazlíčci, kde se staráte o zvířata, The Sims Noční život, kde váš život probíhá v noci. The Sims Univerzita, kde jste na univerzitě. The Sims Roční období, kde váš život probíhá v jednotlivých ročních obdobích, The Sims Trosečníci, kde ztroskotáte na ostrově s letadlem a mnoho dalších.

Luxusní Život

13. června 2008 v 20:36 | Majitelka blogu
Image


Download:

http://rapidshare.com/files/5387387/The_Sims_2_-_Glamour_Life_Stuff.part1.rar
http://rapidshare.com/files/5391917/The_Sims_2_-_Glamour_Life_Stuff.part2.rar
http://rapidshare.com/files/7442212/The_Sims_2_-_Glamour_Life_Stuff.part3.rar
http://rapidshare.com/files/5395155/The_Sims_2_-_Glamour_Life_Stuff.part4.rar

dOWNLOADY PRO VÁS

13. června 2008 v 20:36 | MAJITELKA BLOGU |  The sims 2 objekty a ostatní
-----Tak co líbí dnes končím ale zítra jsem dám další-----

KODY NA THE SIMS 2

13. června 2008 v 20:28 | MAJITELKA BLOGU |  The sims 2 objekty a ostatní
The sims 2:
1GVM-PC6R-3262-X146-3737
BKUL-CS68-J6AT-37Y7-KX4F
The sims 2-univerzita :
6PFX-W8AH-MVNG-X90X-F4JH
The sims 2-noční život :
RP77-LS3G-ADEV-YUUK-GDEV
The sims 2-ve světě podnikání:
GKDM-FYLL-Y57Y-WBT5-2C2L
The sims 2-mazlíčci:
LYMV-KFW9-EUCU-LXMN-ARLD
The sims 2-rodinná zábavy:
7A6N-7ZZM-6MD2-M6MM-3RLD
WWGG-PTUR-S8TV-GS8H-XRLD
The sims 2-luxusní život:
APG8-DSJF-Q9B1-A9A8-1911
The sims 2-roční období :
2DKK-AQSL-7X2W-N7X2-2RLD
AW7F-9AGX-BS8Z-ELB8-T4LU
The sims 2-H&M moda:
F6B3-G84H-8UR3-D8R2-SZ9E
The sims 2-pojďme slavit:
845D-KFKF-2J2C-PPN9-88HC
*
The sims 2-šťastnou cestu:
FJZ9-X76F-YZEI-CIUW-OHTD
The sims 2-volný čas :
2YW6-U84W-DF57-PEFM-NVTY
2ZVM-NZM2-EI75-HDIH-LVTY
F4YY-UE1Y-I9L4-C30K-4VTY
The sims 2 - životní příběhy :
8URR-D69L-838D-E83Y-GRLD

Downloads

13. června 2008 v 20:05 | MAJITELKA BLOGU |  The sims 2 objekty a ostatní
STRÁNKY S DOWNLOADAMY www.peggysims2.net

The sims 2 Obytný život

13. června 2008 v 20:03 | Majitelka blogu
 • Připravovaný datadisk Apartment Life
 • Na život mimo domov simů se můžete těšit někdy v srpnu.
 • Nějaké aktuálky
 • Přestěhujte se do perfektního apartmánu: podkroví, útulný prostor pro mladé simíky nebo byt s více postelemi sdílený s přáteli.
 • Nové sociálně orientované skupiny pro vaše simíky: elegáni, umělečtí bohémové, svalovci nebo kutilové-technici.
 • Využijte výhod života v nájemních domech / apartmánech: od sociálních sítí pro tvorbu nových přítel, výhody pro kariéru až po milostná dobrodruštví.
 • Vybudujte si reputaci na novém ukazateli: s dobrou reputací si budete moci najít přítele, kteří vám pomohou splnit speciální herní cíle!
 • Ovládnětě více domovů: umožněte svým simům žít více životů naráz.
 • zdroj : http://www.thesims2.cz/


THE SIMS 2 FREE TIME

13. června 2008 v 19:52 | MAJITELKA BLOGU

Sims 2: Bon Voyage základní info

Cestování po světě The Sims nikdy nebylo tak snadné!

Vyjměte své simy z jejich každodenní rutiny a pošlete je daleko na vzrušující výlety do exotických krajů! Relaxujte na svěžím tropickém ostrově v luxusních apartmánech, kempujte s celou rodinou na vrcholcích hor nebo prozkoumejte kulturu dálného východu. Ralaxací a osvěžením získají vaši simové zkušenosti v nových aktivitách. Přeměňte je z nemotorných turistů na důvtipné mezinárodní cestovatele, naučte je novým zvyklostem zahrnující místní pozdravy, tance a další zajímavosti. Vraťte se zpátky domů jako cestovatelský znalec. Pošlete simy na výlet jejich života!
 • Dala jsem vám na blog přehled kariér z Volného času
 • Zde jsou
 • Bavič - Charismatičtí Simíci, kteří se rádi hřejí ve světle reflektorů, budou v tomto zaměstnání doslova zářit. Začínají na malém pódium jako komici a baví své publikum. Budou-li zdárně šplhat po zábavním žebříčku, dosáhnou magického vrcholu jako světoznámí iluzionisté.
 • Tanečník - Váš Simík začíná jako instruktor aerobiku, pomáhající ostatním k dokonalému tělu, ale se správnou kombinací dovedností si může vytančit přední místo v baletním světě.
 • Architekt - Simík začne postupně budovat svou kariéru jako míchač betonu, a když správně namíchá mechanické a logické dovednosti, postaví si s trochou píle schody až k pozici světově uznávaného projektanta měst.
 • Agent - Dráha simíkovského agenta začíná v kanceláři soukromého očka, ale znalost a procvičování metod sbírání informací ji může prodloužit až na židli ředitele tajné zpravodajské služby SCIA.
 • Oceánolog - Skromné kariérní začátky, zahrnující porcování ryb, jsou úvodem k zaměstnání pro všechny Simíky, kteří milují moře, a pokud prokáží své schopnosti, setkají se možná se samotným Poseidonem.
Tajný špionMinivysílačka
OceánografJezírko s okrasnými rybami
BavičHvězda slávy
ArchitektKreslicí stůl
TanečníkTyč pro cvičení baletu
Odměňte své Simíky řadou nových zábavných aktivit!
Vaši Simíci mohou nyní znovu objevit potěšení ve volném čase! Nechte je objevit zbrusu nové aktivity, vyniknout v nich a probudit v sobě pravou vášeň pro život. Ať už si vaši Simíci budou házet s šišatým míčem na americký fotbal, cvičit baletní tanec, opravovat s kamarády auto nebo stavět modely vláčků, každá z těchto činností poslouží k rozvoji jejich dovedností, prohloubení navázaných přátelství a celkovému obohacení života. Vyrobte pro své Simíky nové originální věci, které použijí v běžném životě, jako je oblečení, keramika a další. Zdokonalením v zálibách nebo kariérním postupem mohou dokonce pro sebe odemknout skryté odměny. Prozkoumejte širokou nabídku koníčků, které přinesou do životů vašich Simíkům samá potěšení!
• V široké nabídce nových druhů aktivit najděte vášně a touhy

THE SIMS 2 OPEN FOR BUSINES

13. června 2008 v 19:22 | MAJITELKA BLOGU

Vaši Simíci se vrhají do obchodování

Nyní můžou mít Simíci vlastní obchod. Můžou si vytvořit vlastní butik s módou, salón krásy, květinářství, obchod s elektronikou, výnosný řetěz restaurací nebo jakýkoli jiný typ obchodu. Najímejte zaměstnance jak bude váš obchod růst a využijte talentované Simíky při výrobě hraček, k obsluze pokladny, svazování/vyrábění kytic, k navýšení prodejů a k výrobě robotů. Ale pozor na líné zaměstnance a buďte připraveni je okamžitě vyhodit. Od šikovných začátečníků až po mistrovské řemeslníky, využijte talentu svých Simů, aby co nejlépe vyhovovali vašim obchodnickým požadavkům. Vybudují úspěšné obchodní impérium nebo se stanou excentrickými podnikateli kteří pracují na svém příštím velkém projektu?
Vytvořte úspěšný obchod
Otevřete obchody a prodávejte v nich skoro cokoli od oblečení, elektroniky a hraček po květiny, pečivo, roboty a další. Upravte jakýkoli obchod jak vám vyhovuje měněním jeho tématu, rozmístění objektů a úpravou cen. Najměte zaměstnance s velkými zkušenostmi a zaměstnejte nezávislé manažery, kteří budou obchod vést zatímco váš Simík je pryč. Sledujte jak váš obchod poroste z nicotného obchůdku do úspěšného impéria.
Buďte šéf
Trénujte zaměstnance, povyšujte ty nejlepší a vyhazujte flákače. Věnujte se různým zákazníkům včetně čumilů nebo věrných zákazníků. Poškádlete své Simíky a oblečte je do úžasných uniforem maskotů které připomínají rytíře, ninji, gorily a další. Odměňte zaměstnance, abyste povzbudili morálku, ale pozor na lenochy. Ty buďte připraveni bez zaváhání propustit!
Naučte se "jak v tom chodit"
Náš zákazník, náš pán. Vyvíjejte prodejní schopnosti vašeho Simíka a určete zda vaši zaměstnanci budou nesmlouvavými obchodníky nebo budou slevňovat zboží, aby dosáhli úspěšného obchodu. Vyhrajte ocenění "Nejlepší z nejlepších", abyste upevnili obchodní reputaci vašeho Simíka. Bude obchod vašeho Simíka vydělávat víc peněz prodejem málo kvalitních produktů za nízké ceny nebo bude prodávat luxusní zboží za vyšší než vysoké ceny?
Proměňte talent v peníze
Aranžujte květiny, vyrábějte hračky a tvořte roboty, kteří budou chytat zloděje v domovech nebo uklízet obchod.Vyučte svého Sima na mistrovskou úroveň, aby vyráběl nejoceňovanější a nejdražší zboží. Spokojte se s amatérským Simíkem a jak na běžícím pásu vyrábějte různé nekvalitní výrobky. Vydělejte si na živobytí jak jen to půjde!
Více než 125 nových objektů
Zásobujte se základy pro podnikání vašeho Simíka včetně vitrín, kosmetických křesel, pracovních pultů, stojanů na květiny, pokladen a dalších. Doplňte atmosféru svého obchodu různými upoutávkami a výtahy pro snadnější orientaci v obchodě nebo sladěním uniforem všech zaměstnanců. Se všemi těmito novými předměty už nikdy nebude zakládání živnosti nuda!
OBAL
zdroj: klik

Open for Business podrobnosti

Vydání třetího datadisku Open for Business se pomalu, ale jistě, blíží a tak je logické, že se objevují stále nové a nové podrobnosti o jeho náplni. Základní informace jsme vám nabídli již před oficiálním oznámením v tomto překladu oficiálních materiálů. Nyní je ovšem ideální čas podívat se na datadisk podrobněji. Producent z Maxisu - Tim LeTourneau v těchto dnech podniká cestu světem se svým nootebookem vybaveným datadiskem a ochotně předvádí novinářům a webmasterům fan-stránek různá zákoutí simího podnikání. Zatím navštívil německý Kolín a také Brusel díky čemuž vám nyní můžeme nabídnout zprostředkované dojmy a postřehy našich zahraničních kolegů.
Určitě již všichni víte čím se třetí rozšíření bude zabývat, ale pro pořádek si vše raději v rychlosti zrekapitulujeme. Open for Business umožní vašim simům otevřít brány své podnikatelské kariéře. Budou si moci vybudovat vlastní butik s módou, salón krásy, květinářství, obchod s elektronikou, výnosný řetěz restaurací nebo jakýkoli jiný typ obchodu. V praxi to znamená, že nebudete již muset posílat své svěřence do práce, ale že si založíte třeba založíte drobnou živnost přímo doma nebo se dáte do riskantnějšího podnikání a rozjedete vlastní obchůdek ve městě. Ale pozor, svou živnost si budete moci založit i na jiném typu podnikání než jen prodeji zboží. Budete totiž moci provozovat museum, galerii či parky a vybírat peníze za vstup.
Obchodní ovládací panel
Velmi důležitým prvkem, který vám poskytne dokonalý přehled o úspěšnosti vašeho ochodu bude ovládací panel situovaný do pravého horního rohu. Přehledně vám zobrazí informace o spokojenosti zákazníků, zaměstnancích, cenách a výši zisku - tedy úspěšnosti vašeho snažení.
Stanovování cen
Datadisk nabídne novou městskou část pro vaše sousedství (podobně jako Downtown v Nočním životě) zvanou Bluewater Village. Svůj obchod budete pochopitelně moci jakkoliv vzhledově upravovat a vybavovat libovolnými objekty. Dokonce i zboží do regálů budete mít možnost umisťovat. K výběru zboží poslouží speciální katalog čítající nábytek, elektroniku… a dokonce také auta (s nainstalovaným Nočním životem.). Jakmile bude váš obchod vybaven, tak se nevyhnete stanovování cen zboží. Tento proces je řešen velmi jednoduše - každému objektu (včetně dveří a regálů) je možno přiřadit cenu. Aby vám z milovaného obchůdku nezbyla jen prázdná místnost bez regálů, tak je možné některým objektům symbolicky odebrat cedulku s cenou.
Provoz ochodu
Pokud budete chtít provozovat opravdu funkční obchod a mít spokojené návštěvníky, tak bude nevyhnutelné najmout nějaké zaměstnance. Prodavači budou důležitým článkem mezi vámi a zákazníky. Budou je přemlouvat ke koupi, ale pozor - někdy s nimi začnou také flirtovat, což nemusí každému vašemu zákazníkovi být příjemné. K přemlouvání zákazníků poslouží nová interakce "motivational talks". Když se vám nebude dařit, tak budete muset propouštět zaměstnance a reálná bude hrozba ztráty zákazníků. Nebude možné se zadlužovat.
Sloužící roboti
Open for Business vnese do hry nový prvek, který by mohl zvednou prodejnost na japonském trhu ;) Ano, tušíte správně - elektronické roboty. Roboti budou umět několik základních činností, kterými usnadní chod domácnosti - budou uklízet, zalévat kytky…
Ostatní novinky a zajímavosti
Z ostatních novinek, byla odhalena přítomnost nových druhů střech, možnost budovat výtahy a několik dekoračních objektů pro sousedství (vzducholoď, mlýn či gigantické postavičky). Pro domácí podnikání bude hra vybavena "výrobními pulty", kde bude nejprve nutné vyrobit nějaký výrobek. Prodávat budou moci i děti ve stáncích na ulici (např. limonádu).

THE SIMS 2 NOČNÍ ŽIVOT

13. června 2008 v 19:21 | MAJITELKA BLGU

Vyšlete své Simy za úžasnou noční zábavu

Vaši Simové vtrhli do města na všechna ta úchvatná žhavá místa. Ať už tančí do úsvitu, snaží se svést svůj úžasný protějšek, nebo skórují v kuželkárně, bude to nezapomenutelná noc! Vypusťte své Simy, ať si užijí svých oblíbených nočních aktivit ve své honbě za životem plným potěšení. Zvolte jejich milostný život, až objevíte "chemii" mezi Simy. Budou se jejich aspirace a osobnosti doplňovat nebo rozcházet? Může to být začátek bouřlivé aférky nebo katastrofálního rande. Připraveni na zábavu a romanci? Nechť započne noc!

Zvolte osud jejich milostného života

Romantická přitažlivost vašich Simů je nyní ovlivněna jejich osobností, životními aspiracemi a znamením zvěrokruhu. Zjistěte jejich kompatibilitu a potom jim okořeňte jejich milostný život s novými romantickými sociálními interakcemi jako toužebné pohledy, pomalé tance nebo dramatický hluboký polibek. Podle toho, jak na schůzce uspěje či nikoli, váš Sim může být překvapen romantickým dárkem nebo nenávistným dopisem.

Život je o potěšení

Vyberte si pro své Simy novou životní aspiraci "Hledač potěšení". Potěšte tyto Simy všemi zábavnými stránkami života; vše od skvělých schůzek po šílené večírky; od luxusních večeří po večery v bazénu s horkou vodou. A pamatujte, že Simové hledající potěšení se obávají všeho, co je bolestivé, trapné nebo vyžadující jakoukoli snahu.

Vaši Simové vlastní auta

Vůbec poprvé si vaši Simové budou moci zakoupit vlastní auta a nečekat na dopravu do práce nebo zamířit do města. Zajeďte si dodávkou do centra nebo se pohodlně usaďte do rychlého sportovního auta pro trochu té romance po schůzce. Vyberte si z pěti unikátních typů aut a zvolte si barvu. Hospodařte lépe s osobním časem svého Sima díky možnosti opustit dům, kdy se vám zlíbí.

Vyšlete své Simy do města

Ať už si vyrazí jen holky, nebo jde o velké rande, je čas vyparádit své Simy a vyrazit na nezapomenutelnou noc v nové oblasti Centra (Downtown). Na co mají náladu? Nyní můžou posedět v příjemných salóncích, protančit noc v nočních klubech, užít si večeři při svíčkách v luxusní restauraci nebo s přáteli vyrazit do kuželkárny a stát se neporazitelným králem kuželek.

Rozjeďte to se stylem a zábavou

Přes 125 nových předmětů a objektů včetně DJ pultu, fotografické kabinky, karaoke a další. Exotičtí Simové na přátelství nebo randění včetně upírů, žhavých servírek a dalších.

Podrobnosti

 • Nová aspirace - k předchozím aspiracím z The Sims 2 (Popularita, Romance, Rodina, Vědomosti a Bohatství), hráči budou mít možnost se pobavit zaměřením na novou aspiraci "Pleasure" (v čj jako rozkoš, požitek či potěšení). Nyní se Simíci budou snažit dosáhnout života naplněného zábavou a příjemnými chvílemi.
 • Urči svou romantickou budoucnost - Pohrejte si se svým protějškem s novým systémem přitažlivosti a sledujte jestli vaši Simíci mají správné předpoklady pro pokračování jejich milostných životů. Nové interakce obsahující romantické ploužáky, toužebné pohledy a neodolatelné hluboké polibky pomůžou hráčům rozpoznat zda je ten úžasný Sim pro ně ten pravý.
 • Nové městské lokace - Vezměte Sima tam kde to žije a navštivte romantické Francouzské bistro, žhavé noční kluby, útulné salonky, nejnovější bary, a dokonce šik retro kuželkárnu.
 • Auta! - Poprvé mají Simíci auta. Hráči budou mít možnost použít svá auta na to, aby se dostali na pařbu či rande, dostat se do práce rychleji, namísto pracného stíhání auta vyslaného z práce, jenž pro ně jezdívalo doteď a také si budou moci v autě dopřát polibek na dobrou noc od jiných Simíků.
 • Všechno je to o zábavě a stylu! - Více jak 125 nových objektů a prvků, které vám pomůžou vytvořit dokonalé noční povyražení ve městě, včetně DJ pultu, stolu na poker, diskokoule, foto budky, karaoke a více!
 • Spousta nových exotických randechtivých Simů - možnost interakce s novými Simy, včetně nažhavených číšníků, ideálních partií na rande a nebo s tajemným cikánským dohazovačem - to vše k vytvoření nejlepšího možného nočního povyražení.

THE SIMS 2 UNIVERZITA

13. června 2008 v 19:19 | Majitelka blogu

Vaši Simové ovládnou univerzitu!

Vaši Simové jsou nyní "mladí dospělí", opouštějící domov, aby prožili ultimátní vysokoškolskou fantazii. Nechte je ponořit se do života na vysoké škole, kde se stanou Velkým Simem univerzity. Budou si užívat svou nově nabytou svobodu večírky s přáteli, členstvími ve studentských společenstvech a prováděním neuvěřitelných vtípků. Vaši Simové prozkoumají ta nejžhavější místa na univerzitní půdě, jako odpočívárny, tělocvičny, kavárny a další. Pomozte jim naplnit jejich nové životní cíle, abyste odemkli více odměn a sklidili výhody jejich univerzitních let.

Nová skupina - Mladý dospělý

Simové univerzitního věku vyrážejí ovládnout vysokou školu. Nyní si mohou užívat své nově nabyté svobody zadáním nového životního cíle.

Staňte se Velkým Simem univerzity

Simové univerzitního věku vyrážejí ovládnout vysokou školu. Nyní si mohou užívat své nově nabyté svobody zadáním nového životního cíle.

Vyučte se na titul pro otevření nových povolání

Vyberte si z 11 studijních oborů pro své Simy a udržujte v pořádku jejich známky. Zvládněte závěrečnou zkoušku a otevřete si až čtyři nová povolání.

Nové "Univerzitní město"

Nyní mohou vaši Simové prožít dokonalou vysokoškolskou fantazii, ať už žijí na koleji, snaží se o ubytování v bratrstvu a nebo se tísní se svými přáteli ve vlastním bytě.

Vysokoškolský životní styl

Staňte se členem hudební skupiny, vtrhněte na večírky, najděte si brigádu, nebo se staňte členy tajné společnosti, tiskněte peníze a podvádějte při studiu. Jak si vaši Simové užijí svá vysokoškolská léta?

Přes 100 nových předmětů a dekoračních objektů

Dopřejte si zábavnou přestávku od učení s hracím automatem nebo si vylepšete své schopnosti na sadě bicích. Mačkejte se se svými přáteli u kulečníku, zalévejte kraví rostlinu a prodlužte svému Simovi život, nebo něco vyfoťte novým fotoaparátem a pověste si to na zeď.
zdroj: klik

Image


Download:

http://rapidshare.com/files/7553151/The_Sims_2_-__Univesity.part01.rar.html
http://rapidshare.com/files/7556380/The_Sims_2_-__Univesity.part02.rar.html
http://rapidshare.com/files/7582777/The_Sims_2_-__Univesity.part03.rar.html
http://rapidshare.com/files/7588363/The_Sims_2_-__Univesity.part04.rar.html
http://rapidshare.com/files/7594191/The_Sims_2_-__Univesity.part05.rar.html
http://rapidshare.com/files/7609626/The_Sims_2_-__Univesity.part06.rar.html
http://rapidshare.com/files/7563548/The_Sims_2_-__Univesity.part07.rar.html
http://rapidshare.com/files/7567969/The_Sims_2_-__Univesity.part08.rar.html
http://rapidshare.com/files/7569293/The_Sims_2_-__Univesity.part09.rar.html

THE SIMS 2SEASONS

13. června 2008 v 19:13 | MAJITELKA BLOGU
Roční období přineslo novinku - zahradničení. Zde si můžete vypěstovat výtečnou zeleninu nebo se můžete starat o ovocné stromy. Pokud se rozhodnete, že si plody z vaší zahrádky necháte a nebudete je prodávat, můžete jimi buď naplnit ledničku, nebo si můžete přiravovat různé nápoje v odšťavňovači. Nyní se na jednotlivé nápoje podíváme včetně potřebných ingrediencí a výsledného účinku na simíka.
Druh nápojePotřebné ingredienceÚčinek
Tomatový džus6 rajčatSimík se zahřeje
Jahodový džus3 jahodyZlepší vztah s nepřítelem
Jahodová limonáda2 jahody, 2 citronyPlatinová nálada
Paprikový punč2 papriky, 1 fazole, 1 jablkoNavýšení energie
Jablečný džus3 jablkaRychlejší plnění domácích úkolů
Citronáda6 citronůSimík se osvěží
Pomerančový džus6 pomerančůLéčí nachlazení
Oranžáda4 pomeranče, 2 citronyZískání bodíků u odznaků
Koktejl krásy2 pomeranče, 2 okurkyZvýší přitažlivost simíka
Zeleninová šťáva1 rajče, 1 okurka, 1 paprika, 1 fazoleRychlejší získávání dovedností
Baklažánový džus2 poměranče, 2 okurkyPřidá bod dovednosti
Pasírovaná podrážka1 stará botaSimík se zblázní
Seasons Seasons Seasons Seasons Seasons Seasons Seasons Seasons Seasons Seasons Seasons Seasons Seasons Seasons Seasons Seasons Seasons
 • Nové štavnaté druhy jídla, které bude možné připravit z chycených ryb.
 • Kromě jarního chytání motýlů zde budou také světlušky. V horkých letních nebo podzimních večerech je budou moci simové chytit a použít ve svém domě jako světlo.
 • Spálení slunečními paprsky vás může potkat kdekoli venku i v bazénu.
 • Roční období bude stejné ve všech "podsousedstvích". V sousedství jej bude možné libovolně měnit pomocí "seasons chooser", na pozemku nikoliv.
 • K dispozici budou nová venkovní oblečení, účesy a zimní klobouky.
 • Enormní přehřátí či zmrznutí může vést až k smrti.
 • Větší počet stromů na vašem pozemku bude častěji přitahovat blesky.
 • Změna ročních období nebude náhlá, ale postupná.
 • Datadisk nabídne úplně nové sousedství nazvané "Riverblossom Hills".
 • Rybaření si užijí také děti. Na ryby půjde vyrazit do parku nebo k domácímu jezírku.
 • Koulované se může zůčastnit až 8 simů a to všech věkových kategorií (kromě batolat).
 • Změn počasí si užijí také mazlíčci prostřednictvím nových interakcí - jíst sníh, hrát si ve sněhu, honit světlušky.
 • Batolata si budou moci hrát ve sněhu, jíst jej a hrát si se světluškami a motýly.
 • Těšte se na romantický polibek v kapkách deště nebo při chumelenici.
 • Prý bude možné žít ve skleníku :) Skleníky půjdou propojit s domem.
 • Do pokojů bez střechy v zimě nasněž-

THE SIMS 2 PETS

13. června 2008 v 19:12 | MAJITELKA BLOGU
Vytvořte vašim simům perfektní domácí mazlíčky. Trénujte je, hrajte si s nimi a zamilujte si je!
Vyberte si ze spousty plemen psů a mnoha druhů koček. Nebo si jednoduše vytvořte svého unikátního mazlíčka. Vaši simové budou moci své mazlíčky učit novým trikům, vzít je na procházku do parku nebo jim budou moci koupit hračky, pelíšky a mnoho dalšího. Ale pozor, mazlíčci mají velmi nepředvídatelné myšlenky!

Simové mají domácí mazlíčky!

Osvoj si psy, kočky, morčata nebo papoušky a hraj si s nimi. Trénuj své domácí mazlíčky a uč je novým trikům. Mazlíčci mají dokonce vlastní "osobnost" - jsou chytří, přátelští, směšní či rozjaření.

Vytvoř si své mazlíčky

Vyber si z více než 22 plemen psů, zahrnujících např. retrívry, bígly, mopsy a schnoodly, a z 15 druhů koček mezi nimiž jsou siamská a mainská mývalí kočka a mnoho dalších. Také můžeš využít své fantazie k vytvoření vlastních druhů - a to úpravami vzhledových rysů jakými jsou tvar těla, barva, srst, čumák a uši. Přítomnost genetických informací v krvi vašich mazlíčků umožní vznik zcela nových plemen.

Sedni, lehni, sedni!

Simové mohou povzbuzovat nebo ukázňovat své mazlíčky, ale trénování je může vyvést z míry, dokonce budou "dělat mrtvé", aby se tréninku vyhnuli. Neukáznění mazlíčci by mohli vykopat díru na trávníku, podrápat pohovku, převrhnout koš s odpadky nebo jiným způsobem překvapit svého majitele, ale simové mohou správným tréninkem změnit chování svých mazlíčků!

I mazlíčci mají kariéru

Nyní již nebudou vydělávat pouze vaši simové! Vytrénovaní mazlíčci budou moci také vydělávat a žít jednou ze tří kariér - show business, bezpečnost a služby. Každé povolání jim nabídne pět pracovních úrovní.

Přátelé pro životní styl

Mazlíčci se stanou plnohodnotnými členy vaší rodiny a budou spolu prožívat zajímavé momenty - děti hrající si se štěňátky, teenager využívající půvabu svého zvířátka k získání pozornosti, dospělí sledující televizi společně s kočkami a nebo starší simové užívající si slunný den v parku se svým psím společníkem.

Pochlub se svými mazlíčky

Sdílej své oblíbené mazlíčky s ostatními hráči Sims 2: Pets prostřednictvím systému pro sdílení Sims 2 obsahu.
Na stránkách je minihra k datadisku Pets. Můžete si zde vytvořit svého mazlíčka.
Tvorba se skládá ze 7 kroků. U každého se vám v dolní části mění obrázky a ke každému kroku je tam krátké povídání.
Krok č. 1 - jméno
2) Zde si vyberete jestli to bude kočka, anebo pes. Ke každému z těchto zvířat máte na výběr ze tří ras:
Pes : Labrador, Bígl a Kólie
Kočka: Perská, Mainská mývalí a Siamská kočka
3) Barva srsti
4) Pes: Vyberete skvrny (patches), celobarevná srst (solid) anebo flíčky (spoilt)
Kočka: Celobarevná (solid), pruhovaná (stripes) anebo pestrobarevná (calico) srst
5) Pes: Uši - neklopené (up short), klopené (floppy) anebo poloklopené (folded)
Kočka: Normální (normal), tlustá kočka (fat)
6) Obojek
7) Znamení
Dále kliknete na See your pet (Podívat se na mazlíčka) a mazlíček se vám objeví v místnosti s krátkým popiskem znamení. V místnostech jsou vidět nové objekty.
tady sou Puzzle logo pets pa