Zapiš se na Sb-éénka :-*
Hodnocení blogů 
2. Díl komixu Never say never
Stále se hledá nová webmiss 


Proč je hra The Sims tak oblíbená?

13. června 2008 v 20:59 | majitelka blogu
The Sims 2Hra The Sims je jako reálný život. Musíte chodit do práce, starat se o domácnost, dbát o své dítě a tak dále. Můžou se vám přihodit stejné trapasy jako v životě. Můžete se tu rozejít s partnerem nebo vás můžou vyhodit z práce. Stejné osudy, stejné nehody, ale i stejné štěstí…
Prvním a nejhlavnějším plusem hry je skvělý nápad. Druhým plusem je hezká grafika. Třetím plusem je i krátké načítání. Dalšími plusy jsou pexeso při instalování hry, výukové lekce a zkrátka vybavení hry. Hra ale vyniká hlavně v tom, že ji ovládáte jenom vy, máte svobodný prostor a připravujete se na skutečný život. A to u počítačových her není vůbec obvyklé.

O hře The Sims

Hra je přístupná od 7 let. Můžete ji pořídit v dobrých obchodech za cenu kolem 1499 Kč. Hrají ji převážně holky, ale mají ji rádi i kluci. Existují dva díly. Při instalování si člověk musí zvolit jazyk. Takže hra může být česky, ale třeba i anglicky.
The Sims2Při době načítání hry si můžete zahrát pexeso a hledat stejné obrázky. Potom se vám hra spustí. Dostanete se na hlavní nabídku. Vytvoříte si městečko a dáte tam domečky a pozemky. Můžete si spustit výukovou lekci, abyste se naučili hrát. Vyberte si lekci pro začátečníky nebo pro pokročilé, můžete se pustit i do stavění domu. Potom můžete začít naostro.
Prvním krokem je vytvořit si postavy. Vyberte jim věk, barvu pokožky, jméno, vzhled hlavy, vlasy, make-up, oblečení, ale i aspiraci (to, co si přejí dosáhnout) a měsíční znamení.
Druhým krokem je vytvoření domova. Vyberte si nějaký dům s nabídky, pojmenujete ho a umístíte nějak na obrazovku. Můžete si také postavit vlastní dům. Nastěhujte do něj rodinu, koupíte nábytek.
A potom už přijde hra. Začne vaším narozením. Se svými simíky - tak se ve hře jmenují postavičky - můžete chodit ven, starat se o něco nebo o někoho, pracovat, bavit se - prostě cokoli. Musíte však dbát na přání své postavičky, její zdraví, vztahy, životní prostředí a třeba i potřebu jít na WC. Zkrátka musíte dbát o její pohodu. Můžete je také fotit a natáčet na video a psát o nich příběh.
Určitě se vám bude líbit dobrá grafika. Je však jenom na vás, jestli bude mít váš simík šťastný život nebo jestli ho pohltí jen samá smůla. Tato hra nemá s erotikou nic společného - děti ani jejich rodiče se tedy nemají čeho bát.

Datadisky

Když máte nainstalované The Sims a hra se vám líbí, můžete si koupit ještě datadisky. To jsou dodatky ke hře. Jsou určeny hráčům od 12 let a stojí většinou 799 Kč. Například The Sims mazlíčci, kde se staráte o zvířata, The Sims Noční život, kde váš život probíhá v noci. The Sims Univerzita, kde jste na univerzitě. The Sims Roční období, kde váš život probíhá v jednotlivých ročních obdobích, The Sims Trosečníci, kde ztroskotáte na ostrově s letadlem a mnoho dalších.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

----------KLIKNI AT VÍM ŽE STU BYL/A----------

-----KLIK-----

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama