Zapiš se na Sb-éénka :-*
Hodnocení blogů 
2. Díl komixu Never say never
Stále se hledá nová webmiss 


THE SIMS 2 OPEN FOR BUSINES

13. června 2008 v 19:22 | MAJITELKA BLOGU

Vaši Simíci se vrhají do obchodování

Nyní můžou mít Simíci vlastní obchod. Můžou si vytvořit vlastní butik s módou, salón krásy, květinářství, obchod s elektronikou, výnosný řetěz restaurací nebo jakýkoli jiný typ obchodu. Najímejte zaměstnance jak bude váš obchod růst a využijte talentované Simíky při výrobě hraček, k obsluze pokladny, svazování/vyrábění kytic, k navýšení prodejů a k výrobě robotů. Ale pozor na líné zaměstnance a buďte připraveni je okamžitě vyhodit. Od šikovných začátečníků až po mistrovské řemeslníky, využijte talentu svých Simů, aby co nejlépe vyhovovali vašim obchodnickým požadavkům. Vybudují úspěšné obchodní impérium nebo se stanou excentrickými podnikateli kteří pracují na svém příštím velkém projektu?
Vytvořte úspěšný obchod
Otevřete obchody a prodávejte v nich skoro cokoli od oblečení, elektroniky a hraček po květiny, pečivo, roboty a další. Upravte jakýkoli obchod jak vám vyhovuje měněním jeho tématu, rozmístění objektů a úpravou cen. Najměte zaměstnance s velkými zkušenostmi a zaměstnejte nezávislé manažery, kteří budou obchod vést zatímco váš Simík je pryč. Sledujte jak váš obchod poroste z nicotného obchůdku do úspěšného impéria.
Buďte šéf
Trénujte zaměstnance, povyšujte ty nejlepší a vyhazujte flákače. Věnujte se různým zákazníkům včetně čumilů nebo věrných zákazníků. Poškádlete své Simíky a oblečte je do úžasných uniforem maskotů které připomínají rytíře, ninji, gorily a další. Odměňte zaměstnance, abyste povzbudili morálku, ale pozor na lenochy. Ty buďte připraveni bez zaváhání propustit!
Naučte se "jak v tom chodit"
Náš zákazník, náš pán. Vyvíjejte prodejní schopnosti vašeho Simíka a určete zda vaši zaměstnanci budou nesmlouvavými obchodníky nebo budou slevňovat zboží, aby dosáhli úspěšného obchodu. Vyhrajte ocenění "Nejlepší z nejlepších", abyste upevnili obchodní reputaci vašeho Simíka. Bude obchod vašeho Simíka vydělávat víc peněz prodejem málo kvalitních produktů za nízké ceny nebo bude prodávat luxusní zboží za vyšší než vysoké ceny?
Proměňte talent v peníze
Aranžujte květiny, vyrábějte hračky a tvořte roboty, kteří budou chytat zloděje v domovech nebo uklízet obchod.Vyučte svého Sima na mistrovskou úroveň, aby vyráběl nejoceňovanější a nejdražší zboží. Spokojte se s amatérským Simíkem a jak na běžícím pásu vyrábějte různé nekvalitní výrobky. Vydělejte si na živobytí jak jen to půjde!
Více než 125 nových objektů
Zásobujte se základy pro podnikání vašeho Simíka včetně vitrín, kosmetických křesel, pracovních pultů, stojanů na květiny, pokladen a dalších. Doplňte atmosféru svého obchodu různými upoutávkami a výtahy pro snadnější orientaci v obchodě nebo sladěním uniforem všech zaměstnanců. Se všemi těmito novými předměty už nikdy nebude zakládání živnosti nuda!
OBAL
zdroj: klik

Open for Business podrobnosti

Vydání třetího datadisku Open for Business se pomalu, ale jistě, blíží a tak je logické, že se objevují stále nové a nové podrobnosti o jeho náplni. Základní informace jsme vám nabídli již před oficiálním oznámením v tomto překladu oficiálních materiálů. Nyní je ovšem ideální čas podívat se na datadisk podrobněji. Producent z Maxisu - Tim LeTourneau v těchto dnech podniká cestu světem se svým nootebookem vybaveným datadiskem a ochotně předvádí novinářům a webmasterům fan-stránek různá zákoutí simího podnikání. Zatím navštívil německý Kolín a také Brusel díky čemuž vám nyní můžeme nabídnout zprostředkované dojmy a postřehy našich zahraničních kolegů.
Určitě již všichni víte čím se třetí rozšíření bude zabývat, ale pro pořádek si vše raději v rychlosti zrekapitulujeme. Open for Business umožní vašim simům otevřít brány své podnikatelské kariéře. Budou si moci vybudovat vlastní butik s módou, salón krásy, květinářství, obchod s elektronikou, výnosný řetěz restaurací nebo jakýkoli jiný typ obchodu. V praxi to znamená, že nebudete již muset posílat své svěřence do práce, ale že si založíte třeba založíte drobnou živnost přímo doma nebo se dáte do riskantnějšího podnikání a rozjedete vlastní obchůdek ve městě. Ale pozor, svou živnost si budete moci založit i na jiném typu podnikání než jen prodeji zboží. Budete totiž moci provozovat museum, galerii či parky a vybírat peníze za vstup.
Obchodní ovládací panel
Velmi důležitým prvkem, který vám poskytne dokonalý přehled o úspěšnosti vašeho ochodu bude ovládací panel situovaný do pravého horního rohu. Přehledně vám zobrazí informace o spokojenosti zákazníků, zaměstnancích, cenách a výši zisku - tedy úspěšnosti vašeho snažení.
Stanovování cen
Datadisk nabídne novou městskou část pro vaše sousedství (podobně jako Downtown v Nočním životě) zvanou Bluewater Village. Svůj obchod budete pochopitelně moci jakkoliv vzhledově upravovat a vybavovat libovolnými objekty. Dokonce i zboží do regálů budete mít možnost umisťovat. K výběru zboží poslouží speciální katalog čítající nábytek, elektroniku… a dokonce také auta (s nainstalovaným Nočním životem.). Jakmile bude váš obchod vybaven, tak se nevyhnete stanovování cen zboží. Tento proces je řešen velmi jednoduše - každému objektu (včetně dveří a regálů) je možno přiřadit cenu. Aby vám z milovaného obchůdku nezbyla jen prázdná místnost bez regálů, tak je možné některým objektům symbolicky odebrat cedulku s cenou.
Provoz ochodu
Pokud budete chtít provozovat opravdu funkční obchod a mít spokojené návštěvníky, tak bude nevyhnutelné najmout nějaké zaměstnance. Prodavači budou důležitým článkem mezi vámi a zákazníky. Budou je přemlouvat ke koupi, ale pozor - někdy s nimi začnou také flirtovat, což nemusí každému vašemu zákazníkovi být příjemné. K přemlouvání zákazníků poslouží nová interakce "motivational talks". Když se vám nebude dařit, tak budete muset propouštět zaměstnance a reálná bude hrozba ztráty zákazníků. Nebude možné se zadlužovat.
Sloužící roboti
Open for Business vnese do hry nový prvek, který by mohl zvednou prodejnost na japonském trhu ;) Ano, tušíte správně - elektronické roboty. Roboti budou umět několik základních činností, kterými usnadní chod domácnosti - budou uklízet, zalévat kytky…
Ostatní novinky a zajímavosti
Z ostatních novinek, byla odhalena přítomnost nových druhů střech, možnost budovat výtahy a několik dekoračních objektů pro sousedství (vzducholoď, mlýn či gigantické postavičky). Pro domácí podnikání bude hra vybavena "výrobními pulty", kde bude nejprve nutné vyrobit nějaký výrobek. Prodávat budou moci i děti ve stáncích na ulici (např. limonádu).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama