Zapiš se na Sb-éénka :-*
Hodnocení blogů 
2. Díl komixu Never say never
Stále se hledá nová webmiss 


Vtipy

13. června 2008 v 18:46 | katklo
Vlítne pán do Knihkupectví: "To vy jste včera prodal manželce Kuchařskou knihu?" "Ano, já, a co má být?" "Hned se dozvíte, rychle se oblečte a jdeme k nám na oběd!" ------- Jeden angličan vyprávěl jak se mu po ztroskotání lodi uprostřed oceánu a hodinovém plavání, podařilo odpoutat od svých návyků a promluvit k druhému člověku, aniž by je někdo představil. "Co řekl?" "Promiňte že vás oslovuji takto bez představení, ale plaveme tady správně do Southamptonu?"------------"Sím, paní učitelko, tatínek povídal, že pocházíme z opice." hlásí se Kuba. "Jakube," odtuší vlídně pedagožka, "dnes chci přednášet novou látku, takže opravdu nemám čas řešit rodinné problémy." ----------Jsou chlapi v hospodě a radují se: "Franto, prej jsi vyhrál ve Sportce 100 000!" Franta říká: "Ne 100 000 ale 10 000. Ne ve Sportce, ale v kartách. Ne já, ale moje žena. Nevyhrál, ale prohrála." ---------Říká kolega panu Severovi: "Dnes v noci se mi zdálo o tvé ženě." "A co říkala?" "Nic." "Tak to určitě nebyla moje žena!" ------------Chodec vešel do jízdní dráhy. Nebyl tam však sám, byl tam i autobus. Když se za týden probral z bezvědomí, zeptal se: "To už jsem v ráji?" "Ale ne," řekl ošetřující lékař, "ještě na vás nevyšla zelená-------------Potkají se dva chlápci na poušti. První nese na zádech telefonní budku, druhý kolejnici. První vysvětluje: "Telefonní budku s sebou mám kvůli lvům. Jakmile uvidím lva, postavím budku na zem. Vlezu do ní a jsem zachráněnej.A proč Ty táhneš na rtamenou tu příšerně dlouhou a těžkou kolejnici?" "Taky kvůli lvům." "A jak to děláš?" "No jak," odvětil muž s kolejnicí, "uvidím lva, zahodím kolejnici a to se potom utíká."--------------------Odsouzenec hledí, jak si kat chystá meče a poznamená: "Jestli si můžu vybrat, tak nejraději bych byl sťatý slivovicí."
----------------Já Vám říkám, pane Mrkvička, jsou to teď ale zlé časy. Každý týden dosazuju do obchodu tisíc korun." "Tak proč obchod nezavřete?" zajímá se pan Mrkvička. "Nesmysl. Z čeho bych byl živ?" --------------A jedna říká: "Co myslíš že je pod náma za řeku?" Druhá říká: "Nevím. Labe? Ohře? Nebo Vltava?" První: "Já tam skočim a to by bylo, abych to nepoznala!" Tak tam skočila. Druhá čeká 5 minut, čtvrt hodiny, hodinu, a po dvou hodinách konečně první vyleze. Je od krve odřená a potlouklá. "Tak co?" ptá se čekající. "Co je to za řeku?" "Co by. D1."
------------------"Honzíku, proč pořád chodíš do školy se špinavýma ušima?" ptala se paní učitelka. "Prosím, vždyť já jiné nemám!"
----------Jde asistentka s klientem na oběd a objednají si bramborovou kaši s řízkem. Asistentka volá číšníka: "Číšníku, našla jsem v řízku medaili. Váš kuchař se vyznamenal." -----------Víte, jaký je rozdíl mezi naším a somalským výtahem? Na našem je - pro 4 osoby do 350Kg a na jejich - pro 350 osob do 4Kg. -----------------"Tedy synovče, jak je možné, že si vy mladí neumíte vážit nás dříve narozených? Člověk se nad vámi v tramvaji kýve jako list ve větru, ale sednout ho nepustíte." "To je těžké, strýčku. A kdy si mi mladí podle Tebe budeme moci sednout?" "No až budete tak staří, jako já nebo ještě starší." "Copak ty si strýčku myslíš, že nás až budeme staří mladí pustí sednout?"
-------------
"Prosím, pomozte mi!" volá dívka večer na požární stanici. "Jeden mladý muž se snaží vylézt do mojí ložnice!" "Spojíme vás s policií." "Ne, nepotřebuji policii, potřebuji delší žebřík."
------------------"My máme v osadě taky elektrický osvětlení, ale jen když je bouřka."
-------------
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama